Příběhy

Paní Regina se zbavila bolestí kloubů díky gelu FLEXISEQ!


Paní Regina se zbavila bolestí kloubů díky gelu FLEXISEQ!

V České republice trpí bolestmi kloubů nebo osteoartrózou asi 30 % lidí starších 65 let. Poškození kolenních a kyčelních kloubů je považováno za největší problém nejčastější příčiny postižení.

Jmenuji se Regina a je mi 67 let, ale cítím se mnohem mladší. Vždy jsem měla ráda aktivní životní styl, avšak práce, kterou jsem dělala a řada domácích povinností – mě velmi omezovaly. Již několik let jsem v důchodu a konečně mohu jezdit na kole, věnovat více času sobě a milovanému vnukovi.

Když přijedou moje děti, trávíme celé dny venku. Máme rádi dlouhé procházky s hůlkami (nordic walking), a to nejen za slunečného počasí. Celá rodina, včetně našeho psa, brouzdá po bližším a vzdálenějším okolí. Díky pohybu na čerstvém vzduchu jsme měli vždy dobré zdraví a dobrou náladu.

Zmírňuje bolesti a obnovuje pohyblivost kloubů

Naneštěstí před několika měsíci během namáhavého pochodu mě začalo bolet koleno. Můj vnuk, který byl tehdy se mnou, byl velmi znepokojen. Zpočátku jsem nevěnovala pozornost této dosti nepříjemné bolestivé věci. Když jsem však začala vážně kulhat a chůze se stala problémem, bylo jasné, že budu muset hledat léčbu. Bolest, tlak a ztuhlost kolene by mě mohla vyloučit z aktivního života. Nakonec by se mohlo ukázat, že bych nemohla trávit čas na svých oblíbených procházkách s rodinou. Chtěla jsem se objednat k lékáři, ale u ranní kávy jsem si přečetla o gelu FLEXISEQ a rozhodla jsem se ho vyzkoušet. Ukázalo se, že gel FLEXISEQ mi již po třech dnech přinesl úlevu. Použití bylo velmi jednoduché. Stačilo aplikovat gel v rovné linii podél kolena a namazat ho na měkké oblasti kolem kloubu. Jenom je třeba dát pozor a nechat gel FLEXISEQ zaschnout (cca 10 minut), než oblast opět překryjete. Stačí gel aplikovat dvakrát denně bez omezení délky používání. Po týdnu se bolest výrazně snížila, tuhost kolenního kloubu ustoupila. A před návštěvou lékaře jsem byla znovu fit. Opět si mohu vychutnávat dlouhé procházky s vnukem a se psem. A moje děti se mi zase nevyrovnají!

Zdravé a funkční klouby – to je základ volného pohybu, proto stojí za to o ně zavčas pečovat. V případě vzniku potíží může být jednou z bezpečných metod péče použití gelu FLEXISEQ. Použití gelu je doporučováno ve všech stádiích osteoartrózy – lze ho použít i během rehabilitace po operačním zákroku.

Gel FLEXISEQ obsahuje nanostruktury – mikrokapsle „Sequessome™“, které jsou složeny z buněk přirozených pro lidské tělo čili fosfolipidů. Mikrokapsle pronikají přes kůži a spojí se přímo s povrchem kloubní chrupavky. Gel je zcela bezpečný – může se užívat společně s jinými léky, dokonce i s protizánětlivými přípravky, dostupnými pouze na recept.


Gel FLEXISEQ – revoluce v péči o vaše klouby

Více informací: www.flexiseq.cz

Zeptejte se na Gel FLEXISEQ v lékárnách BENU!

 

Přirozeně snižuje tření u postižených kloubů

Gel je bezpečný, nezpůsobuje riziko srdečních a žaludečních poruch

Může se používat s jinými léky

Účinnost byla prokázána v klinických studiích

Vhodný ve všech stádiích osteoartrózy

 

Výrobek byl oceněn za inovace a získal cenu v kategorii nejlepších výrobků v Irsku a Německu

 

Před použitím si přečtěte příbalový leták a v případě zdravotních potíží se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.