Příběhy

Veronika Gajerová: Díky Flexisequ mě už kolena nebolí


Veronika Gajerová: Díky Flexisequ mě už kolena nebolí

Herečka Veronika Gajerová je v jednom kole. Divadlo, dabing, natáčení, ale také dvě děti a několikapatrový domek ji spolehlivě zaměstnávají. Pokud někoho takového potrápí kolena, je to malér. Sympatická herečka a dabérka našla svůj recept, jak proti tomuto neduhu bojovat. A to úspěšně.

Veroniku Gajerovou můžeme vidět ve velkých rolích v Městských divadlech pražských v takových kusech, jako například Kdo se bojí Virginie Woolfové, Holky z kalendáře, Otec, nebo Smetana the Greatest Hits. „Po spoustě času na jevišti, ať tančím nebo jen hraji v představení, pochopitelně začínám cítit bolesti v kloubech. Jedná se zejména o klouby kolen či kotníků.“ Herečka je také oddaná maminka dvou dětí, což pro ni znamená ještě aktivnější život a také zátěž pro tělo a na klouby.

Naštěstí Veronika našla spojence, který jí dokáže v náročném životě ulevit: „Vyzkoušela jsem gel Flexiseq poté, co jsem měla v důsledku bolestí kloubů úplně ztuhlá kolena, a musím říct, že po důkladném mazání dvakrát denně mě ta ztuhlost přešla a kolena přestala bolet,“ pochvaluje si Veronika Gajerová. Dobře ví, že pro co nejlepší výsledek je důležité dodržování zdravého životního stylu: „Omezit maso, sůl, přidat ovoce, zeleninu, pitný režim a samozřejmě rozumný pohyb. Já ho mám na jevišti dost, ale také ráda plavu, jezdím na kole a chodím na procházky se svým psem,“dodává. „U Flexisequ si cením velmi rychlého působení na místech, která bolí, a to bez vedlejší účinků. Po použití gelu jsem do tří dnů cítila zlepšení funkce mých kolenou. Opět jsem chodila a tančila jako dříve. Klidně bych tento výrobek doporučila přátelům nebo členům své rodiny,“ uzavírá Veronika Gajerová. 

 

Oceňovaný bezpečný gel pro osoby trpící bolestí kloubů

 

Když předepisování tradičních léků proti bolesti nemusí být tou nejlepší možností pro vaše zdraví, zkuste použít nefarmakologický gel Flexiseq s přirozeným lubrikačním účinkem.

Flexiseq působí přesně tam, kde je zapotřebí, a lubrikuje opotřebované klouby. Přináší účinnou úlevu od každodenní bolesti a ztuhlosti. A protože se nejedná o lék, gel Flexiseq nevyvolává srdeční a žaludeční potíže a je možné ho bezpečně používat dlouhodobě. Gel je možné aplikovat spolu s léky, dokonce, i pokud užíváte protizánětlivé přípravky. Díky svým efektivním a jedinečným účinkům získal Flexiseq ocenění NEJLEPŠÍ NOVÝ PRODUKT v IrskuCENU ZA INOVACE v Německu.

 

NOVINKA V LÉČBĚ BOLESTI KLOUBŮ

Flexiseq představuje jedinečnou alternativu, která je stejně účinná jako tableta na předpis. Na rozdíl od tradičnější léčby, která jen blokuje signály bolesti, Flexiseq působí jinak. Přímo lubrikuje postižený kloub a přináší tak úlevu od bolesti bez potřeby léků. Patentovaná technologie Seq obsahuje nanostruktury – vezikuly „Sequessome™“ – skládající se z částic, které jsou lidskému tělu přirozené. Vezikuly pronikají přes kůži a spojí se přímo s povrchem kloubní chrupavky. Snižují tak tření mezi kloubními povrchy, mírní bolest a zlepšují kvalitu kloubního mazu. Je vhodný pro všechny klouby, ať už trpíte malou, nebo rozsáhlou bolestí kloubů. Po 2–4 dnech používání gelu se výrazně snižuje bolest a zatuhlost kloubů. I když bolesti ustoupí, neměli byste přestat gel používat.

 

„Stále vás sužuje bolest kloubů?

Tento gel se nesnaží bolest jen zamaskovat, ale proniká přímo k jejímu zdroji.“

 

Přirozeně snižuje tření u postižených kloubů

Gel je bezpečný, nezpůsobuje riziko srdečních a žaludečních poruch

Může se používat s léky

Účinnost byla prokázána v klinických studiích

Vhodný ve všech stádiích osteoartrózy

 

 

Zeptejte se na Flexiseq ve vaší lékárně nebo nakupte online na www.benu.cz.

Před použitím si přečtěte příbalový leták a v případě zdravotních potíží se poraďte s lékařem nebo lékárníkem.